Loader

Nasze działania ukierunkowane są przede wszystkim na osobisty rozwój dziecka, jego dążenie do samorealizacji, autokreacji i budowania własnej tożsamości

Koszty

GALERIA

Z życia naszego Przedszkola. Zdjęcia opisują więcej niż nie jeden tekst, także  publikujemy trochę zdjęć z naszego Facebooka.

Cena i informacje o opłatach za przedszkole.

Grupa przedszkolna

Wszystkie informacje dotyczące opłat dostępne w siedzibie przedszkola

Dzienna stawka żywieniowa: 10 pln (śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek).

Obiady przygotowywane są przez profesjonalną firmę cateringową po konsultacji z dietetykiem oraz z uwzględnieniem potrzeb przedszkolaków.

ZNIŻKA DLA RODZEŃSTWA!

Za drugie dziecko (z rodzeństwa) czesne jest niższe o 50% oraz nie pobieramy wpisowego!!!

PRZEDSZKOLE TYGRYSEK

Nr konta Bankowego: 74 7400 3214 4568 45665 6598

Niepubliczne Przedszkole Tygrysek

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy przyjemnej lektury i mamy nadzieję, że zobaczymy się w jednej z naszych placówek.