Loader

Odkryj nasze przedszkole

PRZEDSZKOLE TYGRYSEK

Drodzy Rodzice!

Nasze działania ukierunkowane są przede wszystkim na osobisty rozwój dziecka, jego dążenie do samorealizacji, autokreacji i budowania własnej tożsamości poprzez doświadczanie siebie w relacjach z osobami z najbliższego środowiska oraz w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

Chcemy, aby nasi wychowankowie byli świadomi swojego miejsca i roli w coraz bardziej zmieniającym się świecie. Aby byli przygotowani do przyjmowania na siebie różnorodnych ról społecznych, dokonywania wyborów i ponoszenia odpowiedzialności za te wybory.

W stałej współpracy z rodzicami wspomagamy rozwój dzieci tak, by w przyszłości były samodzielnie twórcze i odpowiedzialne.

W codziennej pracy stwarzamy sytuacje edukacyjne, które umożliwiają wspomaganie dzieci w rozwijaniu uzdolnień i kształtowaniu czynności intelektualnych potrzebnych im w dalszej edukacji.

Indywidualna praca z dziećmi w małolicznych grupach (do 15 osób) pozwala nauczycielowi na poświęcenie każdemu dziecku wystarczającej ilości czasu, stwarza możliwość niwelowania różnic rozwojowych. Odpowiednio ukierunkowany rozwój dziecka w grupie rówieśniczej nabiera właściwego tempa, zarówno w sferze społecznej jak i w kontekście przyswajania nowych umiejętności. Dlatego tak ważną rolę w życiu trzy, cztero i pięciolatka odgrywa przedszkole.

W grupach przedszkolnych, z wachlarz zajęć jest bardzo duży. Niezależnie od Podstawy Programowej wzbogacają go wyjścia i wycieczki, odwiedziny zaprzyjaźnionych instytucji i organizacji.

Dzieci w Tygrysku spędzają czas w sposób różnorodny i ciekawy, a przede wszystkim mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Przedszkolaki w ramach czesnego mają zapewnione zajęcia z języka Hsizpańskiego, Angielskiego oraz teatralne!

Uczymy!

Hiszpanskiego

oraz Angielskiego

Dla maluchów

zajecia teatralne!

GALERIA

Z życia naszego Przedszkola. Zdjęcia opisują więcej niż nie jeden tekst, także  publikujemy trochę zdjęć z naszego Facebooka.

Niepubliczne Przedszkole Tygrysek

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy przyjemnej lektury i mamy nadzieję, że zobaczymy się w jednej z naszych placówek.